Ddspk https://www.ddspk.cz Tue, 16 Aug 2022 09:11:19 +0000 cs hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.0.2 Marketing pro začínající podnikatele https://www.ddspk.cz/marketing-pro-zacinajici-podnikatele/ Mon, 09 Aug 2021 11:05:48 +0000 https://www.ddspk.cz/?p=912 Mnoho lidí o podnikání sní, ale málokdo se k tomu odhodlá. Není to jednoduchá cesta a je třeba být na ni dobře připraven. Určitě není chytré odcházet z práce a začít podnikat, když nemáte dostatečnou finanční rezervu. Ta je totiž v tomto případě nesmírně důležitá. Podnikání totiž není výdělečné hned od začátku a v prvních […]

The post Marketing pro začínající podnikatele first appeared on Ddspk.

]]>

Mnoho lidí o podnikání sní, ale málokdo se k tomu odhodlá. Není to jednoduchá cesta a je třeba být na ni dobře připraven. Určitě není chytré odcházet z práce a začít podnikat, když nemáte dostatečnou finanční rezervu. Ta je totiž v tomto případě nesmírně důležitá.

Podnikání totiž není výdělečné hned od začátku a v prvních měsících do něj musíte peníze dávat, nikoliv si je brát pro vlastní potřebu. Podnikání je vždy do jisté míry riziková záležitost. Navíc často ani tak nezáleží na vašem nápadu, ale spíše na způsobu, jakým svůj nápad realizujete. Jen si vezměte, kolik velkých a úspěšných podnikatelů vlastně nedělá nic originálního. Spíše si uměli vybrat ty správné lidi, zvolit dobrou reklamu a nabídnout lidem své služby nebo produkty efektivním způsobem.

online marketing

Ať už chcete podnikat v jakémkoliv oboru, tak kvalitní reklamu budete potřebovat vždy. Časy, kdy hlavní byly billboardy nebo reklamy v televizi jsou pryč. Přestože i tento typ reklam existuje dál. Hodí se ale spíše pro velké firmy, které mají rozpočet i na tyto velké reklamy. Pro začínající podnikatele a malé společnosti je výhodnější využívat sílu internetu a sociálních sítích.

zprávy pro zákazníky

Většina z nás na internetu a sociálních sítích tráví čas každý den a během těch hodin na počítači nebo telefonu zhlédneme reklam opravdu hodně. Navíc internetové reklamy nestojí tolik peněz a mohou být mnohem lepším způsobem, jak svou firmu propagovat. Pomocí těchto reklam se navíc potenciální zákazníci mohou jediným kliknutím dostat na vaše webové stránky a hned si prohlédnout celou vaši nabídku. Online marketing Hradec Králové je ideální pro potřeby začínajících podnikatelů, kteří potřebují o svých službách a produktech dát vědět světu. Lidé se musí dozvědět, co nabízíte, jaké jsou vaše ceny a obchodní podmínky. Proto především ze začátku do reklamy investujte více prostředků, uvidíte, že se vám to mnohanásobně vrátí.

The post Marketing pro začínající podnikatele first appeared on Ddspk.

]]>
Betonový plot pro parkoviště, průmyslové zóny, zahradnictví i rodinné domy https://www.ddspk.cz/betonovy-plot-pro-parkoviste-prumyslove-zony-zahradnictvi-i-rodinne-domy/ Wed, 30 Jun 2021 09:54:40 +0000 https://www.ddspk.cz/?p=889 Rekreační nemovitosti – betonový plot Montáž MPC může oddělit váš rekreační pozemek od sousedů, aniž by vám výrazně zmenšil plochu vaší parcely. Plot sestává z velmi tenkých plochých desek, takže nezabere o moc víc místa, než drátěné pletivo. Oplocení lze stavět na rovině i v prudkém svahu, je možné si zvolit jeho libovolnou výšku, přičemž […]

The post Betonový plot pro parkoviště, průmyslové zóny, zahradnictví i rodinné domy first appeared on Ddspk.

]]>

Rekreační nemovitostibetonový plot Montáž MPC může oddělit váš rekreační pozemek od sousedů, aniž by vám výrazně zmenšil plochu vaší parcely. Plot sestává z velmi tenkých plochých desek, takže nezabere o moc víc místa, než drátěné pletivo. Oplocení lze stavět na rovině i v prudkém svahu, je možné si zvolit jeho libovolnou výšku, přičemž část základní řady desek se dá zahloubit pod úroveň terénu a tím zabránit podhrabávání zvířat.

rostliny na zdi

Rodinné domy v městské zástavbě – velkou výhodou betonového plotu je bariéra, která chrání soukromí a snižuje úroveň hluku a prachu, šířícího se zvenčí, z chodníku a ze silnice. Nejste také nikomu na očích, což se hodí hlavně tehdy, chcete-li na zahradě pobývat polonazí, např. u bazénu, anebo tu máte k dispozici pergolu, terasu či altán a nechcete být lidem z ulice příliš na očích. Betonový plot může zároveň dobře chránit před nepříjemnými sousedy, pokud s nimi nevycházíte zrovna v dobrém.

kamenná zídka

Zahrádkářské kolonie – zahrádkáři ocení betonový plot z více důvodů. Jednak vám chrání soukromí, což je v těchto místech obvykle problém, protože mnoho zahrad je tu odděleno pouze pletivem. Dále je zahrada zabezpečena před zvědavci, kteří chodí kolem, a chystají se na nějaký lup. Není ničím výjimečným, že se ze zahrad občas ztrácí úroda. A dalším důvodem může být možnost nechat popínat po plotě okrasné rostliny, např. břečťan nebo psí víno.

Zahradnictví – věnujete-li se pěstování užitkových či okrasných rostlin, ať už jako amatéři pro vlastní potřebu, anebo jste profesionálové, mohou vám betonové ploty vytvořit potřebné zázemí pro výsadbu i růst různých plodin, které je nutné chránit před poryvy větru či silným nárazovým deštěm. Betonový plot dokáže zmírnit nepříznivé povětrnostní vlivy zejména ze západní a severozápadní světové strany, odkud přichází v průběhu roku nejvíce větru a srážek.

The post Betonový plot pro parkoviště, průmyslové zóny, zahradnictví i rodinné domy first appeared on Ddspk.

]]>
Co je to chronická prostatitida? https://www.ddspk.cz/co-je-to-chronicka-prostatitida/ Mon, 19 Jul 2021 11:02:40 +0000 https://www.ddspk.cz/?p=909 Chronická prostatitida je zánět prostaty. Existuje ještě její akutní forma, která má výraznější příznaky a je více bolestivá, ale po léčbě zase vymizí. Chronická nemá tak prudký průběh, ale bohužel pro nemocného znamená vleklejší problémy. Za chronickou tuto nemoc označíme, pokud trvá déle jak tři měsíce. Mezi hlavní příznaky patří bolest, poruchy v oblasti sexuality […]

The post Co je to chronická prostatitida? first appeared on Ddspk.

]]>

Chronická prostatitida je zánět prostaty. Existuje ještě její akutní forma, která má výraznější příznaky a je více bolestivá, ale po léčbě zase vymizí. Chronická nemá tak prudký průběh, ale bohužel pro nemocného znamená vleklejší problémy. Za chronickou tuto nemoc označíme, pokud trvá déle jak tři měsíce.

Mezi hlavní příznaky patří bolest, poruchy v oblasti sexuality či ztížená schopnost vyprazdňování moči.

léky

Jednou z příčin vzniku prostatitidy může být neléčený, nebo špatně léčený zánět močových cest. Proto tuto nemoc nepodceňujte, můžou se z ní vyvinout další a mnohem závažnější problémy. Jako prevenci tedy můžeme označit samotné předcházení infekci močových cest. Dále do prevence zahrnujeme důkladnou hygienu intimních partií a jejich okolí, pravidelný pohyb, dostatečnou hydrataci, vyhýbání se stresu a náročným životním situacím a také zdravá a pestrá strava zahrnující dostatek bílkovin, ovoce a zeleniny.

doktor

Při podezření na tuto nemoc okamžitě vyhledejte lékaře. Včasná léčba může zabránit dalším komplikacím a bolestivému průběhu. Obraťte se na praktického lékaře či urologa, kteří vás vyšetří a případně vás pošlou na další vyšetření, které povedou ke stanovení přesné diagnózy.

U chronické prostatitidy léčba zahrnuje především léčbu antibiotiky. Ty se ovšem nemusí podávat na jeden týden či dva, jak tomu bývá u jiných bakteriálních onemocnění, ale není výjimkou, že je pacienti užívají i šest měsíců. Ne vždy ale tato léčba zabírá. Na perorální podání antibiotik reaguje lépe akutní prostatitida. Pokud léčba nezabere, lékař může přistoupit k aplikaci antibiotik přímo do cévního systému, čímž zvýší jejich účinek. Jako doplňující léčení se podávají i léky, které vedou k uvolnění svalstva. Je to hlavně u pacientů, jejichž příznaky jsou potíže s močením. Poslední možnou léčbou je pak léčba chirurgická.

The post Co je to chronická prostatitida? first appeared on Ddspk.

]]>
Spolehlivý kočárek, který splní Vaše očekávání https://www.ddspk.cz/spolehlivy-kocarek-ktery-splni-vase-ocekavani/ Sun, 18 Jul 2021 09:30:15 +0000 https://www.ddspk.cz/?p=900 Kočárky kunert lavado jsou přesně tím, co si pro své dítě přejete. Všechny modely splňují bezpečnostní normy, jsou dostupné v mnoha nejrůznějších variantách a modelech a samozřejmě také v mnoha barevných provedeních a kombinacích. Pokud pro své miminko hledáte moderní, pohodlný, a přitom bezpečný kočárek, se kterým se Vám bude dobře manipulovat, tak jste na […]

The post Spolehlivý kočárek, který splní Vaše očekávání first appeared on Ddspk.

]]>

Kočárky kunert lavado jsou přesně tím, co si pro své dítě přejete. Všechny modely splňují bezpečnostní normy, jsou dostupné v mnoha nejrůznějších variantách a modelech a samozřejmě také v mnoha barevných provedeních a kombinacích. Pokud pro své miminko hledáte moderní, pohodlný, a přitom bezpečný kočárek, se kterým se Vám bude dobře manipulovat, tak jste na správné adrese. Při výběru kočárku je nutné především dopředu si dobře rozmyslet, jestli hledáte kočárek do města, či do přírody, jestli budete se svým dítětem jen chodit na procházky do parku či třeba sportovat.

procházka parkem

Dále je dobré myslet také trochu do budoucnosti. Jasně, že když se Vám narodí miminko, tak potřebujete kočár s hlubokou korbou, ale za čas Vaše miminko povyroste a začne sedět a bude se chtít rozhlížet po okolí a Vy budete potřebovat také sportovní kočárek a nezapomínejte na to, že často budete jezdit se svým miláčkem autem, takže budete potřebovat i autosedačku. A tohle všechno můžete mít v jednom, pokud se rozhodnete pro některou kombinaci značky kunert, které najdete v nabídce. Je už na Vás, jestli zvolíte kombinaci 2v1 nebo 3v1, vždy budete mít ve výbavě také nánožník, tašku, pláštěnku a moskytiéru.

maminka s dítětem

Samozřejmě, že možné si pořídit zvlášť hluboký kočárek pro miminko, zvlášť sportovní pro batole či větší dítě a také si můžete zvlášť pořídit autosedačku, ale můžete všechno pořídit v jednom, a to ve stejném designu a barvě. Vaše miminko i Vy si zasloužíte to nejlepší. Nezapomeňte na to, že budete s kočárkem nejspíše jezdit několik let, abyste se rychleji dostala všude, kam potřebujete, proto je nutné vybírat opravdu dobře, aby Vámi vybraný model splňoval všechny podmínky a Vaše potřeby. Kočárky kunert jsou přesně tím, co hledáte. Pohodlí a spokojenost Vašeho miminka je přece důležité, proto mu dopřejte tu nejvyšší kvalitu, kterou může dostat.

The post Spolehlivý kočárek, který splní Vaše očekávání first appeared on Ddspk.

]]>
Zeolit se stal oblíbeným minerálem https://www.ddspk.cz/zeolit-se-stal-oblibenym-mineralem/ Sun, 30 May 2021 08:51:40 +0000 https://www.ddspk.cz/?p=883 Skvělý v bazénové filtraci Zeolit se již dlouhou dobu používá jako filtrační médium u venkovních i vnitřních bazénů a vířivek. Je to velice levná záležitost, i když jde o minerál velmi zajímavý, a s úžasnými filtračními schopnostmi. Co je na něm tak skvělého? Vychytává z vody čpavek – čpavek je součástí našeho potu, spolu s […]

The post Zeolit se stal oblíbeným minerálem first appeared on Ddspk.

]]>

Skvělý v bazénové filtraci

Zeolit se již dlouhou dobu používá jako filtrační médium u venkovních i vnitřních bazénů a vířivek. Je to velice levná záležitost, i když jde o minerál velmi zajímavý, a s úžasnými filtračními schopnostmi. Co je na něm tak skvělého?

balónky na hladině bazénu

Vychytává z vody čpavek – čpavek je součástí našeho potu, spolu s ním se na povrchu pokožky z potu usazuje i kyselina mléčná a kyselina močová, kreatinin, sůl a močovina. Z těchto organických sloučenin je nejnebezpečnější právě čpavek, který při vyšších koncentracích může způsobit i závažnější zdravotní potíže. Zeolit do sebe čpavek vstřebává a dochází při tom k tzv. výměně iontů, tzn. do vody se ze zeolitu uvolní ionty vápníku, sodíku a draslíku, které jsou v bazénu naopak potřebné.

Filtruje i uvnitř – zatímco klasický filtrační písek filtruje pouze zvenčí, zachytáváním nečistot o ostré hrany zrníček písku, zeolit dělá to samé a ještě navíc zachycuje nečistoty uvnitř v drobných komůrkách. Je velmi pórovitý a připomíná při pohledu pod mikroskopem čisticí houbu.

použité ponožky

Perfektní v domácnosti proti zápachu

Odpadkový koš – zeolit lze s úspěchem použít i v kuchyni nebo v jiných místnostech, kam odhazujeme organické tlející materiály, např. slupky od ovoce, brambor, shnilé odkrojené kusy zeleniny, zbytky pokrmů atp. Zeolit umístěný v blízkosti koše s odpadky do sebe natahuje toxické zapáchající látky, které pak nemusíme vdechovat.

Koš na prádlo – koše na prádlo se prodávají záměrně s otvory, aby v nich prádlo „dýchalo“ a nevytvářely se uvnitř díky zvýšené vlhkosti (potu) plísně, nebo se tu nerozmnožovaly bakterie. Část zápachu však může pronikat z koše do ovzduší, a nemáte-li zájem nasávat vůni použitých ponožek či silonových punčoch, můžete umístit do koše na prádlo misku nebo sáček se zeolitem. Podobného efektu lze docílit i se zeolitem vloženým do obuvi nebo do botníku.

The post Zeolit se stal oblíbeným minerálem first appeared on Ddspk.

]]>
Pravda o nízkosacharidové dietě https://www.ddspk.cz/pravda-o-nizkosacharidove-diete/ Tue, 27 Apr 2021 08:14:01 +0000 https://www.ddspk.cz/?p=866 Časopisy a webové stránky jsou plné nejrůznějších stoprocentně zaručených diet, které mají pomoci zbavit se přebytečných kil, nadváhy, zdravotních problémů a mnoho dalších starostí. Některé tyto diety jsou nesmyslné už na první pohled. Diety, které jsou založené na tom, že velké množství skupin potravin vyřadíte, a naopak se stravujete v podstatě pouze jednou skupinou potravin […]

The post Pravda o nízkosacharidové dietě first appeared on Ddspk.

]]>

Časopisy a webové stránky jsou plné nejrůznějších stoprocentně zaručených diet, které mají pomoci zbavit se přebytečných kil, nadváhy, zdravotních problémů a mnoho dalších starostí. Některé tyto diety jsou nesmyslné už na první pohled. Diety, které jsou založené na tom, že velké množství skupin potravin vyřadíte, a naopak se stravujete v podstatě pouze jednou skupinou potravin nebo jednou potravinou, ty jsou evidentně hloupost.

Losos

Potom jsou tady ale ty diety, u kterých na první dobrou nejsme schopni rozeznat, jestli jsou účinné a tělu prospěšné. Často diskutovaná dieta je dieta nízkosacharidová, sacharidová nebo také proteinová. Více názvu, ale značí to samé. Tato dieta je založená na tom, že jíte minimum sacharidů, ale naopak poměrně vysoké množství proteinů a tuků. U nízkosacharidové diety máte seznam potravin, které jíst při dietě můžete a které naopak nikoli. Jídla s vysokým obsahem sacharidů jsou vyřazená a zůstávají samozřejmě ty s nízkým obsahem sacharidů. Máte tedy poměrně omezený výběr ovoce (jíst můžete například jen bobulovité ovoce a jahody) a v podstatě se musíte vzdát veškerého pečiva a příloh. Místo toho jíte ve velkém množství maso, kvalitní šunky, sýry a mléčné produkty, jako jsou tvarohy jogurty nebo mléko. Doplnit svůj jídelníček můžete také ořechy nebo avokádem a některými druhy zeleniny.

Avokádo

Tato sacharidová dieta může být poměrně účinná a opravdu se vám podaří zhubnout několik kilo. Otázkou je, zda vydržíte držet tuto dietu po poměrně dlouhou dobu. Jakmile se totiž přestanete stravovat nízkosacharidově, je velmi pravděpodobné, že se vám zhubnutá kila vrátí. A stravovaní nízkosacharidové nemusí být pro každého z nás jednoduché, už právě kvůli omezení jídel.

Nejvhodnějším způsobem diety pro většinu z nás, je tedy pořád vyvážené plnohodnotné stravování, kdy do svého jídelníčku zařazujete kvalitní živinově plnohodnotné a vyvážené potraviny. Do svého jídelníčku můžete také zařadit naše výborné nutriční koktejly s příchutí vanilka, neutrál, lesní směs nebo čokoláda, které vám dodají velmi potřebné látky a vy se tak nemusíte bát, že by ve vašem jídelníčku něco chybělo. Díky těmto koktejlům se nemusíte omezovat a můžete zhubnout přirozenou, zdravou, a především trvalou formou.

The post Pravda o nízkosacharidové dietě first appeared on Ddspk.

]]>
Módní fanynka https://www.ddspk.cz/modni-fanynka/ Mon, 16 Aug 2021 08:59:17 +0000 https://www.ddspk.cz/?p=915 Móda vždycky byla můj velký koníček. S módou jsem vlastně vyrůstala. Protože moje maminka byla módní návrhářka. Ale nemyslete si, že ho moje maminka byla nějaká světová módní návrhářka. To vůbec ne, ale moje maminka vyráběla kostýmy do základní školy a na střední školy. Moje maminka se živila tím, že šila vtipné kostýmy anebo krásné […]

The post Módní fanynka first appeared on Ddspk.

]]>

Móda vždycky byla můj velký koníček. S módou jsem vlastně vyrůstala. Protože moje maminka byla módní návrhářka. Ale nemyslete si, že ho moje maminka byla nějaká světová módní návrhářka. To vůbec ne, ale moje maminka vyráběla kostýmy do základní školy a na střední školy. Moje maminka se živila tím, že šila vtipné kostýmy anebo krásné šaty. Pamatuji si, jak moje maminka ušila mé kamarádce svatební šaty. Moje kamarádka se tedy sice doopravdy nedávala, ale potřebovala je do divadla. Musím říct, že mojí mamince se svatební šaty opravdu moc povedly. Byly opravdu úchvatné a byly celé bílé poseté krajkou, měly všude perličky.

Jsem módní fanynka.

Mě se strašně moc líbily. A taky jsem byla velmi ráda, když moje kamarádka vyhrála první místo za nejkrásnější kostým. Taky nevím, kdo by odolal krásným mohutným svatebním šatům. Vždyť ty šaty byly úplně módní, zrovna ten styl, který se nosí. A moje kamarádka z nich taky byla unesená. Vůbec je potom nechtěla vrátit do třídní kostymérky. Chtěla si je nechat. Bohužel ale kostýmy vždycky byly majetkem školy, protože látku dodávala škola. A mě potom ale maminka řekla, že jí takové ty úplně stejné svatební šaty ušije pro její panenku, protože moje kamarádka totiž sbírala panenky. Takové ty krásné velké porcelánové panenky.

Móda mě dost baví.

Takové ty, které jsou docela drahé. A tak maminka jí na její metrovou panenku ušila krásné totožné svatební bílé šaty. Moje kamarádka byla naprosto uchvácená a byla ráda, že alespoň ty šaty má takhle v menším vydání. A musím říct, že svatební šaty mamince se opět povedly, a dokonce dostala další dvě zakázky na to, aby ušila další svatební šaty. Maminka byla velmi polichocena a do práce se pustila ihned. A možná to dopadne tak, že jednoho dne bude maminka významnou módní návrhářkou a budě šít módu. A já si říkám, že i mě by maminka mohla něco ušít.

The post Módní fanynka first appeared on Ddspk.

]]>
Moderní šaty na svatbu https://www.ddspk.cz/moderni-saty-na-svatbu/ Mon, 10 May 2021 11:37:59 +0000 https://www.ddspk.cz/?p=877 Krátké svatební šaty jsou moc krásné, ale mnoho lidí si myslí opak. Ne, že si myslí, že jsou zrovna přímo ošklivé, ale lidé si myslí, že svatební šaty by měly dlouhé. Ale proč? Kde je to psané? Sice je pravda, že dříve byly jen dlouhé šaty a vypadaly taky moc pěkně, ale doba se přeci […]

The post Moderní šaty na svatbu first appeared on Ddspk.

]]>

Krátké svatební šaty jsou moc krásné, ale mnoho lidí si myslí opak. Ne, že si myslí, že jsou zrovna přímo ošklivé, ale lidé si myslí, že svatební šaty by měly dlouhé. Ale proč? Kde je to psané? Sice je pravda, že dříve byly jen dlouhé šaty a vypadaly taky moc pěkně, ale doba se přeci mění a mys ní. A tak není divu, že i svatební móda se bude měnit, to zní logicky. Takže pokud někdo chce krátké svatební šaty, tak proč mu to nějak hanit nebo ho hned škatulkovat? Pamatuji si totiž jeden případ, který neskončil moc pěkně a mě tehdy opravdu moc štvalo a mrzelo zároveň. Krátké svatební šaty si vzala moje kamarádka ze základní školy. Byla jsme pozvaná.

I u bazénu svatba může být.

I když se mi na svatbu moc nechtělo, protože jsem byla tehdy velmi pracovně vytížena, tak jsem tam šla jen ze slušností. Vzala jsem si krátké modré šaty, které mám ještě z plesu. No musím říct, že jsem byla vážně ráda, že mi deset let staré šaty jsou! Byla jsem ráda, že mám asi figuru stále pěknou. Ale zpět k šatům. Jak kamarádka měla ty krátké svatební šaty, tak jí to pak její matka vyčetla. Chápete to? Vlastní matka pokárá šaty nevěsty, vlastní dceři. Myslím, že to bylo velmi nevhodné. Podle mého názoru měla být její matka ticho a myslet si co chce. Je naprosto nehorázné někomu ve svatební den pohanit šaty.

Svatební šaty jsou různé.

A co bylo ještě horší? Tak fakt, že to slyšelo asi deset lidí okolo. Bylo na těch lidech vidět, že se tou poznámkou na krátké svatební šaty cítí v rozpacích. byla jsme ráda, že se jedna dívka kamarádky zastala a šaty jí moc pochválila. Já se samozřejmě přidala taky a řekla jsem jí, že krátké svatební šaty jsou velmi moderní a v dnešní době velmi žádané. Kamarádce jsem zvedla náladu, ale šlo na ní vidět, že jí slova její matky velmi trpí. Nakonec ale svatba dopadla velmi dobře. Její matka se jí potom omluvila a šlo vidět, že ji to vážně moc mrzí. Byla jsem ráda, že to takhle dopadlo, a nakonec si z toho ještě všichni dělali srandu.

The post Moderní šaty na svatbu first appeared on Ddspk.

]]>
Už jste slyšeli o dřevěných hodinkách? https://www.ddspk.cz/uz-jste-slyseli-o-drevenych-hodinkach/ Sun, 28 Mar 2021 11:31:55 +0000 https://www.ddspk.cz/?p=854 Ať už se jedná o bydlení, módu, stolování, nebo i jiné vybavení, přírodní materiály jsou prostě hit. Levné a nekvalitní čínské výrobky ustoupily do pozadí, a lidé se čím dál víc shání po kvalitních, ručně dělaných výrobcích. Kvalita a originalita jsou zkrátka na prvním místě, a není tedy divu, že si čím dál víc lidí […]

The post Už jste slyšeli o dřevěných hodinkách? first appeared on Ddspk.

]]>

Ať už se jedná o bydlení, módu, stolování, nebo i jiné vybavení, přírodní materiály jsou prostě hit. Levné a nekvalitní čínské výrobky ustoupily do pozadí, a lidé se čím dál víc shání po kvalitních, ručně dělaných výrobcích. Kvalita a originalita jsou zkrátka na prvním místě, a není tedy divu, že si čím dál víc lidí oblíbilo značku ROBS, která vyrábí originální dřevěné hodinky. O co se jedná?

dřevěné hodinky

Hodinky ze dřeva?

Ano, čtete správně. Jedná se o zakázkovou výrobu, kdy si celkový vzhled hodinek, od ciferníku, přes sklíčko, až po řemínek, vyberete sami. Hodinky tak budou jedinečným kouskem na míru, který vlastníte jen a jen vy. V případě že nestojíte o dřevěný řemínek, je tu možnost nahradit jej koženým, což spousta lidí vítá. Vybíráte si ale i dřevo, ze kterého budou hodinky vyrobeny, co chcete nechat na ciferník vyrýt (jména dětí, druh číslic, důležité datum), a také si sami zvolíte vzhled ručiček. Až ve chvíli, kdy budete s návrhem plně spokojení, přejde se k výrobě, která je samozřejmě ruční, a precizní.

hodně dřeva

Dřevěné hodinky jako dárek?

Jedná se i o skvělý dárek, kdy si necháte vyrobit dřevěné hodinky s věnováním. Takovým dárkem jistě zabodujete jak u ženy, tak u muže, protože se nejedná o žádnou sériovku zakoupenou v obchodním řetězci, a přímo tento konkrétní kousek nikdo jiný nemá.

A kdo ty hodinky vyrábí?

Nemusíte se bát, že by vaše hodinky vyráběly desítky špatně placených zaměstnanců, kteří by svoji práci odflákli. Hodinky s láskou vyrábí jediný člověk, a to mladík jménem Roman Berčák, který si už na škole oblíbil dřevo, a později sám založil firmu dnes známou jako ROBSWOOD.

Jak dlouho výroba potrvá?

To záleží na vytíženosti, ale konkrétní informace o své objednávce obdržíte právě od výrobce. Jelikož hodinky vyrábí sám a ručně, nejspíš to chvíli potrvá, proto je lepší objednávat hodinky s předstihem.

The post Už jste slyšeli o dřevěných hodinkách? first appeared on Ddspk.

]]>
Každý vztah je cesta k úspěchu https://www.ddspk.cz/kazdy-vztah-je-cesta-k-uspechu/ Tue, 16 Mar 2021 12:17:17 +0000 https://www.ddspk.cz/?p=845 Ach ty vztahy. Někdy jsou to nejkrásnější, co v životě můžeme mít, ale jindy dokáží pořádně potrápit. Vztah jako pojem má mnoho významů. Lze hovořit o vztahu dvou lidí, o rodinných vazbách, o vztahu k přírodě či domácímu mazlíčkovi, ale také o vztahu k sobě samému nebo k nějaké věci. Vztah je něco, bez čeho […]

The post Každý vztah je cesta k úspěchu first appeared on Ddspk.

]]>

Ach ty vztahy. Někdy jsou to nejkrásnější, co v životě můžeme mít, ale jindy dokáží pořádně potrápit. Vztah jako pojem má mnoho významů. Lze hovořit o vztahu dvou lidí, o rodinných vazbách, o vztahu k přírodě či domácímu mazlíčkovi, ale také o vztahu k sobě samému nebo k nějaké věci. Vztah je něco, bez čeho si náš život nedokážeme ani představit. Je to něco, co nás každodenně obklopuje, něco, co nás identifikuje. Můžeme rádi navazovat přátelské vztahy nebo naopak, podle toho se formuje i naše osobnost, tedy to, jací jsme. 

spokojení partneři

Vztahy definují člověka jako takového. Vztahovost patří skutečně a neoddělitelně k našemu světu. Jedná se o opravdu podstatnou část našeho bytí, která nám pomáhá zapadnout a adaptovat se v dnešní době. Člověk má za svůj život nespočet vztahů, jenž se během našeho vývoje mění, rozvíjí nebo zůstávají stejné. Je to dáno tím, že v průběhu naší životní cesty se mění naše postoje, myšlenky, vzorce chování, ideje, ale i povahové rysy. To vše ovlivňuje naše vztahy, ať už si to uvědomujeme či nikoliv. 

vztah matky s dcerou

Vztah může být něco, co nás nabudí a probere zpět k životě, tedy nám přinese štěstí a smysl bytí. Na druhou stranu existují i vztahy, které nejsou ve své podstatě příliš kladné a pozitivní, avšak přinášejí nám novou perspektivu, poučení a také zkušenosti. Nic, co se zdá být na první dobrou nepřínosné nebo ztráta času není takové, jaké to vidíme. S odstupem času se na takové vztahy budeme dívat zcela jinýma očima. Proč? Odpověď je velice jednoduchá. Během života sbíráme drahocenné zkušenosti, které pramení, jak z dobrých věcí, ale i z těch negativních. Nehleďme proto na vztahy jako na nepodstatného. Vztahy v životě lidské bytosti jsou příliš důležité na to, abychom se od nich stranili, anebo se jich báli, protože každá zkušenost nás posouvá v životě dál, ať už ta pozitivní či negativní.

The post Každý vztah je cesta k úspěchu first appeared on Ddspk.

]]>