Ford Focus III

Ford Focus III je bezesporu populární hned díky několika věcem, jenž si blíže popíšeme. Spolu s tažným zařízením si ho užijete opravdu na plno.

Ford Focus III

Uspěje v dnešní době?

Nejprve si popíšeme první dojem, jenž vždy u takového vozu dělá vzhled. Zde se setkáme s výraznější změnou oproti předchozí generaci, jenž dala vozu úplně novou tvář. Přední maska tak působí velice elegantně a moderní vzhled je opravdu znát. Samozřejmě záleží na vkusu každého, ale většina lidí vzhled Focusu III hodnotí opravdu kladně. Napomáhají k tomu i LED diody a spousta nových prvků.

Ford logo

Obzvláště musíme pochválit podvozek, protože ten dokonale snese i naše rozbité silnice, ovšem poradí si i s rychlejší jízdou. U té potěší i velice malý náklon při projetí ostřejší zatáčkou. Na výběr máte ze spousty motorový variant, přičemž zde musíte vybírat podle využití. Jedním z nejlepších motorů je rozhodně 1.6 benzín s výkonem buď 110 kW nebo 134 kW. Raději se na trhu ojetin vyhněte motoru 1.0, protože ten trápí několik závad a zároveň u něj nečekejte zázraky ve výkonu. Přeci jen je tu jedna větší nevýhoda, jenž spočívá v neprostorném kufru.

Tažné

U tohoto modelu se tažné nabízelo jako příplatková výbava, ovšem jen zlomek majitelů si ho zakoupil. Pokud ho na svém vozu nemáte, tak je to opravdu velká škoda. Například když chcete vyrazit na výlet či dovolenou s celou rodinou, tak auto nemá nekonečnou kapacitu a často se do něj spousta věcí nevleze. To můžete hravě vyřešit s tažným zařízením Ford Focus Amsa, za které můžete zapřáhnout spoustu věcí. Například taková dovolená v karavanu je opravdovým dobrodružstvím, a navíc ušetříte spoustu peněz za ubytování.

tažné zařízení

Ovšem tažné není jen k zábavě, protože s ním můžete převážet spousty věcí. Stačí zapřáhnout vozík a například odvést zámkovou dlažbu. Pokud vezmete v potaz spotřebu vozu a počet jízd, jenž je s vozíkem výrazně méně ušetříte spoustu peněz. Nebudou litovat ani cyklisté, protože s nosičem kol budou moci vyrazit za dálnými krásami naší přírody. Všechno zboží je kompletní set a určeno k přesné montáži přesně na vůz.