LED žárovky, ušetří vaše peníze i životní prostředí

LED žárovky jsou brány jako osvětlení nové generace. Má totiž téměř samé výhody. LED žárovky jsou dlouhodobě nejoblíbenějším druhem osvětlení, koupit se dají veškeré druhy žárovek do různých světel, v podstatě světla, do kterých by nějaká LED žárovka nepasovala. LED bodové žárovky https://www.lightpark.cz/led-zarovky-reflektorove-mr16/ svítí spolehlivě. Jaké výhody mají LED žárovky?žárovky

  1. Úspora elektrické energie

Při používání Led žárovek a světelných zdrojů dochází oproti klasickým (dnes již ani nevyráběným) žárovkám až k 90% úspoře elektrické energie. Množství energie, která napájí LED světla je mnohonásobně nižší než u jiných zdrojů světla. Vyměněním žárovek ve všech světlech v domácnosti vám může ušetřit opravdu velké množství peněz.

  1. Životnost žárovek

Životnost LED žárovek je mnohem delší než u klasických žárovek. Životnost je 10 a více let. Životnost těchto nových typů žárovek je 30 – 80 tisíc hodin svícení. Žárovky se tím pádem nemusí měnit tak často.

  1. Svítivost

Moderní svítidla mají mnohem větší účinnost – více svítí. Tím pádem nejen že budete mít více světla, ale také vám bude stačit slabší žárovka.

  1. Šetří životní prostředí

Ochrana životního prostředí je dnes opravdu velkým tématem. LED žárovky chrání naše životní prostředí díky tomu, že neobsahují toxické látky a tím pádem je snazší i recyklace. Navíc déle vydrží a tím pádem jich není potřeba tolik, jako klasických žárovek.
LED žárovky mají samozřejmě i nevýhody, ostatně jako všechno. Nevýhody jsou sice menší, než výhody ale i tak jsou pro někoho stěžejní.

  1. Vyšší pořizovací náklady

LED osvětlení je trochu dražší než ostatní světelné zdroje. LED žárovky se dají pořídit za různé sumy, ale vrátí se vám především v tom, že je budete měnit mnohem méně často a navíc ještě ušetříte i energii.LED svítidla

  1. Životnost je závislá na teplotě

Životnost LED svítidel je závislá na teplotě. Vyšší teploty a přehřívání může způsobit i selhání světla. Tento problém se ale netýká většiny domácích světel.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup