Přívěsné vozíky na půjčení

Podnikání, řemeslná živnost, nebo třeba stěhování, to všechno jsou oblasti, ve kterých potřebujeme vozík. Nejčastěji převážíme materiál, suroviny, věci, výrobky, vybavení, zkrátka cokoliv, co zrovna potřebujeme přemístit z místa na místo.

Nechcete si pořizovat vlastní vozík, protože ho potřebujete jenom na jednu akci nebo na krátkou dobu? V tom případě bude ideální využít vypůjčení, to zařídí půjčovna přívěsů praha pujcovna-praha9.cz.

dodávka

Přívěsný vozík využijete na mnoho důležitých věcí. Jeho nosnost je až 750 kilogramů, což znamená převoz velkého nákladu. Dobrou zprávou je, že na něj nepotřebujete žádný jiný řidičák – stačí skupina B. Ocení především ti lidé, kteří nemají žádné další řidičské oprávnění – jiné skupiny, ale přesto si potřebují na nějakou dobu přívěs vypůjčit.

Vozík má sklopné čelo a ve výbavě najdete samozřejmě i náhradní rezervu. Nikdy člověk neví, na jakou situaci narazí. Vypůjčit si jej můžete na jeden den, týden nebo i měsíc! Záleží na vaší potřebě.

vysokozdvižný vozík

Vypůjčit si ho může kdokoliv. Ať už se jedná o podnikatele, firmu, malého živnostníka nebo o soukromou osobu. Můžete si jej započítat do nákladů ve fakturaci na firmu nebo ho použít pro osobní potřebu. Třeba v případě, že potřebujete jednorázově převést nějaký materiál nebo dřevo na topení před zimou. Vozík má bytelnou a velice pevnou konstrukci. Praktický na použití, stačí jej zapojit na kouli osobního či dodávkového automobilu. Chtěli byste si k němu rovnou vypůjčit i dodávku? Potřebujete toho převést více? Potřebujete ještě více prostoru než jenom malý vozík? Jenomže jedna dodávka by zase na druhou stranu byla malá? V tom případě je ideální zvolit kombinaci dodávky a přívěsu. To už znamená hodně prostoru až 5 metrů délky ložné plochy. V tom už převezte poměrně jakýkoliv materiál, hodně vysoké vybavení, hodně těžké, hodně objemné. Materiál, suroviny, vybavení, zboží, nábytek, cokoliv, co potřebujete přemístit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup