Jak vybrat ten správný video downloader?

Ať se nám to líbí, nebo ne, dnes nežijeme pouze v reálném světě, nýbrž i v tom virtuálním. A není divu, na internetu toho můžeme dělat stále víc. Můžeme se zde seznamovat s novými lidmi, hrát hry, nakupovat, nebo sledovat filmy či seriály. Jednou z věcí, které patří mezi zábavu mnoha lidí, je však sledování nejrůznějších videí.

Ty samozřejmě nejsou obvykle natáčeny profesionály, nýbrž amatéry. Ti pak svou tvorbu zdarma zveřejňují na webech jako například YouTube, i když je pravdou, že ti úspěšní pak dostávají za svou práci zaplaceno.

youtube4

Těchto videí je mnoho, a to na jakékoliv téma, které nás jen napadne, a v nejrůznější kvalitě. Proto není divu, že mnoho lidí má svá oblíbená, na která se často dívá. Zde však nastává problém – vždy hrozí, že dané video bude smazáno, ať už autorem samotným, nebo daným serverem. A to znamená, že se na něj již nepodíváme.

Řešením pak může být jeho stáhnutí. To má i tu výhodu, že si jej budeme moci pustit kdykoliv, i ve chvíli, kdy nejsme připojeni k internetu. To se hodí například na cestách.

Je tedy jasné, že stáhnutí oblíbených videí je rozhodně dobrý nápad. Otázkou však je, jak. Na internetu existuje velká spousta programů, určených k tomuto účelu. A jen málokdo se v nich vyzná natolik, aby mohl vybrat správný video downloader. Naštěstí existuje několik vodítek, kterými se můžeme řídit.

youtube3

Tím prvním je najít takový program, který nám video stáhne v požadovaném formátu a kvalitě. Také musí umět stahovat z daného serveru. To nám může výběr poněkud zúžit.

Dále je potřeba se rozhodnout, zda chceme klasický program, který je potřeba stáhnout a nainstalovat, nebo online varietu, která však nabízí méně možností.

Také je dobré podívat se na recenze, abychom měli jistotu, že bude pracovat přesně tak, jak by měl.Jen tak budete mít jistotu, že s ním budete spokojeni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup