Hračky pro penis jsou součástí komplexních erotických masáží

Erotické masáže https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz zahrnují několik procedur, ale především se jedná o komplexní zdroj navození vzrušení, rozkoše a extáze.

Hrátky s penisem – erotické masáže sestávají z mnoha typů procedur a je zcela pochopitelné, že důkladnou porci rozkoše můžete prožít se stimulací penisu. Hraček pro penis existuje celá řada a masérka s nimi dokáže vykouzlit orgasmus, jehož intenzita vás může příjemně překvapit. Ještě, než však přejdete k dráždění genitálií, byste měli rozproudit erotické vzrušení tak, aby se do něj zapojily všechny tělesné partie a energetické meridiány.

sedící dívka

Vlasatá část hlavy – poproste masérku, aby kromě hlazení povrchu těla a přikládání lávových kamenů věnovala pozornost také vaší tváři, ušním boltcům a vlasaté části hlavy. Právě zde se nachází celá řada citlivých bodů, které bývají u dospělých lidí častokrát zablokovány. Jen někteří partneři se navzájem hladí ve vlasech a po tváři, což je důkaz pozornosti, něhy a vzájemné úcty, a tak se i toto může stát součástí erotických masáží.

hezká blondýnka

Záda a zátylek – masérka některými technikami může docílit i příjemných pocitů na vašich bedrech, pomyslně tím z nich sejme těžký úděl, který jste si v životě mnohdy zvolili, a rádi byste na něj zapomněli nebo se jej zcela oprostili. Masáží zad se pak můžete propracovat k hlubšímu a intenzivnějšímu prožívání rozkoše.

Chodidla – některé masérky jsou ochotné a také je těší, když vám mohou mačkat reflexní body na chodidlech, právě tam se nachází prostor pro dokonalé uvolnění a zlepšení vašeho vnímání a tedy i samotného orgasmu. Nechte si promasírovat něžnými doteky prsty, nárt a zejména patu, která úzce souvisí s vašimi genitáliemi. Můžete vyzkoušet i techniku footjob, která vás příjemně vzruší, a těší to i většinu masérek právě proto, že i ony samotné tím stimulují prostřednictvím reflexních bodů své vlastní tělesné partie.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup