Když jste s někým, ale začne se vám líbit někdo jiný…

Existují situace, kdy má daný člověk nějakého partnera, ale objeví se někdo jiný, kdo se danému člověku začne líbit. Co v takové situaci dělat? Člověk si musí uvědomit zejména to, že je mnoho lidí, kteří se nám mohou líbit, ale pokud je něco, na čem nejvíce záleží, pak je to to, aby si daný člověk s tou druhou osobou rozuměl. Rozhodně nestojí za to být s jednou osobou na jednu noc a tím to skončí a to ještě zejména, pokud máte svého partnera. Pokud zjistíte, že si s osobou, která se vám líbí, rozumíte mnohem více, než s vašim partnerem, pak než se poženete do vztahu s danou osobou, měli byste se nad tím pořádně zamyslet.

dva lidé

Opravdu je to tak, že si s danou osobou rozumíte mnohem více, než s vašim partnerem nebo si něco takového jen namlouváte? Opravdu bude stát za to, když budete s danou osobou a s osobou, se kterou už jste například několik let, se přestanete úplně vídat? Někdy to bývá tak, že když člověk začne chodit s jinou osobou, než se kterou už i nějakou dobu bydlel, po čase zjistí, že udělal hloupost, že se s danou osobou kvůli někomu jinému rozešel. Mohlo by se stát, že něco takového by mohl být i váš případ a právě proto by bylo dobré si všechno dostatečně promyslet, abyste toho poté nelitovali. 

srdce z rukou

Klidně by to mohlo dojít tak daleko, že byste se s osobou, se kterou jste začali chodit, rozešli a snažili se vrátit ke svému bývalému partnerovi. Bohužel je možné, že bývalý partner by s vámi už nechtěl mít nic společného a rozhodně se něčemu takovému nemůžete divit. Stává se spousta věcí a to včetně něčeho takového. Pokud se tedy objeví někdo, kdo se vám opravdu líbí, skutečně nestojí za to, abyste s ním byli jednu noc a tím tak narušili vztah s osobou, se kterou nyní jste. Jsou lidé, kteří si něco takového vůbec neuvědomují a tím vznikají vztahové problémy, kterým se dá předcházet. Nikdo nemusí řešit rozpad vztahu, pokud budete dostatečně přemýšlet.