Změna stylu

Vzpomínám si, když jsem v dospívání začala přibírat na váze. Ani nevíte, jak moc mě to vadilo. Stále jsem se otáčela jenom u zrcadla a prohlížela jsem se ze všech stran a brečela jsem, když jsem viděla nové a nové kilo anebo nový a nový špíček na svém těle. Absolutně jsem nechápala, jak stále mohu přibírat. Vůbec jsem ještě neznala tu osvětu, že když člověk stále jenom jí sladká anebo tučná jídla a vůbec se nehýbe, takže bude přibírat. Ale vždyť to dává logiku, jen jsme tomu nechtěla věřit. Já jsem si myslela, že když budu jíst jenom rychle, takže nic nepřiberu. opravdu mi to takhle řekla moje kamarádka!

Změnila jsem svůj život.

Dělala si ze mě samozřejmě jenom srandu a já jí to ve skrytu duše tak trochu věřila. Jenomže tohle je opravdu životní styl. Každý člověk se musí zajímat o to, co ho baví. A pokud i vy se zajímat o to, co jíte nebo jaký máte životní styl, tak se taky o tom můžete zjistit nějaké informace, které jsou samozřejmě dostupné jak na internetu, tak taky v odborných časopisech. Já jsem už v poslední době začala odebírat časopisy, které se zajímají o životní styl. A já jsem si řekla, že by chtěla změnit svůj životní styl. Už se mi podařilo to, že jsem přestala kouřit. A vemte si, že jsem kouřila deset let.

Už konečně nekouřím.

Opravdu je to dlouho. Nyní mi je třicet dva let a jsem ráda, že už rok a půl nekouřím cigarety. To jsem přestala kouřit asi před rokem a půl, a to ze dne na den. Vy si jistě říkáte, že to možná nemožné, že přestat kouřit ze dne na den je opravdu nemožné a nejde to. Jenomže mně to šlo. A musím taky uznat, že mi tato změna životního stylu úplně baví. Baví mě to, protože ušetřím velké peníze, protože nemusím kupovat zbytečně cigarety. A věřte, že na změnu životního stylu a celkově života není nikdy pozdě. Jen to chce odvahu a taky velké odhodlání, že chcete něco změnit. A hlavně mějte na vědomí, že to děláte pro sebe.