Moderní šaty na svatbu

Krátké svatební šaty jsou moc krásné, ale mnoho lidí si myslí opak. Ne, že si myslí, že jsou zrovna přímo ošklivé, ale lidé si myslí, že svatební šaty by měly dlouhé. Ale proč? Kde je to psané? Sice je pravda, že dříve byly jen dlouhé šaty a vypadaly taky moc pěkně, ale doba se přeci mění a mys ní. A tak není divu, že i svatební móda se bude měnit, to zní logicky. Takže pokud někdo chce krátké svatební šaty, tak proč mu to nějak hanit nebo ho hned škatulkovat? Pamatuji si totiž jeden případ, který neskončil moc pěkně a mě tehdy opravdu moc štvalo a mrzelo zároveň. Krátké svatební šaty si vzala moje kamarádka ze základní školy. Byla jsme pozvaná.

I u bazénu svatba může být.

I když se mi na svatbu moc nechtělo, protože jsem byla tehdy velmi pracovně vytížena, tak jsem tam šla jen ze slušností. Vzala jsem si krátké modré šaty, které mám ještě z plesu. No musím říct, že jsem byla vážně ráda, že mi deset let staré šaty jsou! Byla jsem ráda, že mám asi figuru stále pěknou. Ale zpět k šatům. Jak kamarádka měla ty krátké svatební šaty, tak jí to pak její matka vyčetla. Chápete to? Vlastní matka pokárá šaty nevěsty, vlastní dceři. Myslím, že to bylo velmi nevhodné. Podle mého názoru měla být její matka ticho a myslet si co chce. Je naprosto nehorázné někomu ve svatební den pohanit šaty.

Svatební šaty jsou různé.

A co bylo ještě horší? Tak fakt, že to slyšelo asi deset lidí okolo. Bylo na těch lidech vidět, že se tou poznámkou na krátké svatební šaty cítí v rozpacích. byla jsme ráda, že se jedna dívka kamarádky zastala a šaty jí moc pochválila. Já se samozřejmě přidala taky a řekla jsem jí, že krátké svatební šaty jsou velmi moderní a v dnešní době velmi žádané. Kamarádce jsem zvedla náladu, ale šlo na ní vidět, že jí slova její matky velmi trpí. Nakonec ale svatba dopadla velmi dobře. Její matka se jí potom omluvila a šlo vidět, že ji to vážně moc mrzí. Byla jsem ráda, že to takhle dopadlo, a nakonec si z toho ještě všichni dělali srandu.