Otestujte vzájemnou důvěru a spolupráci

V poslední době se velmi rozšířily takzvané únikové hry, které se nehrají skrze počítačové obrazovky, ale naživo, v realitě. Proč jsou tolik populární? Dokážou člověka pořádně potrápit, otestují vzájemné komunikační schopnosti, dále schopnosti domluvit se, najít kompromis, pomoci si. Pokud tedy chcete s přáteli netradiční program na páteční večer, nebo hledáte pro své zaměstnance vhodný a trochu netradiční způsob teambuildingu, neváhejte a vyrazte na únikovou hru Praha. Ta splní vaše představy o perfektní zábavě.

rychlý útěk 

Pravidla jsou jasná

Co se týká pravidel, není na tom téměř co k vysvětlování. Jedná se o záležitost většinou pro dva až čtyři hráče, samozřejmě to ale záleží od konkrétního programu. Celá skupinka přátel či kolegů se bude pohybovat společně, nedochází zde k separacím. Budete uzavřeni v místnosti, která na vás chystá spoustu nástrah. Vaším úkolem bude dojít k řešení všech úkolů, rébusů a podobně. Budete muset najít klíč, rozšifrovat veškeré zprávy, být podezíraví a nenechat se odradit. Jednotlivé hry se rozlišují podle obtížnosti, pokud jste tedy začátečníci, určitě bude lepší začít s něčím jednodušším. Celková doba hry bývá zpravidla šedesát minut.

svítící exit 

Přijďte si to vyzkoušet

Pokud vás to podle popisu zaujalo, neváhejte se objednat na požadovaný termín a přijďte si to vyzkoušet. Posbírejte svůj tým, se kterým si budete chtít tuto netradiční zábavu užívat. Pojďte si ještě jednou shrnout výhody únikových her, a proč je dobré si je jednou za čas vyzkoušet:
 
–          Skvělá zábava na středeční odpoledne nebo sobotní večer
–          Moderní záležitost, která je nyní populární po celém světě
–          Upevnění vztahu, trénink komunikace, vzájemné spolupráce, naslouchání a tolerance
–          Zábava pro všechny věkové kategorie
–          Jednoduchá pravidla, díky kterým to může zkusit opravdu každý

3.7/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup