Půjčení peněz rychle, pohodlně a jednoduše

Velmi častou situací, kdy se ocitnete před dveřmi banky se žádostí o půjčení větší finanční částky, je ve chvíli, kdy si potřebujete půjčit na rekonstrukci nemovitosti. V ještě složitější situaci se nacházíte, pokud se jedná o nemovitost, kterou jste získali dědictvím, spolu s vašimi sourozenci. Jste jediným, kdo je ochotný do nemovitosti investovat větší finanční hotovost, pokusit se o její opravu a modernizaci. Rádi byste si dům přestavěli podle svých představ a brzy se do něj přestěhovali. Nejprve však musíte uhradit odpovídající částku svým sourozencům a teprve poté, budete majitelem domu a můžete se směle pustit do úprav a přestavby. V takovém případě je opravdu složité obstát u banky se žádostí o úvěr.

dlaň vzhůru

U nás to problém není. Nebankovní americké hypotéky jsou půjčky, které se pro daný účel výborně hodí. Bankovní domy většinou požadují dodržení a především doložení účelu čerpání finančních prostředků. Jinými slovy to znamená, že můžete peníze získané prostřednictvím úvěru použít jen k přesně definovaným nákupům určeným ve smlouvě o úvěru.

Naše půjčka je jiná
Hotovost, kterou vám poskytneme, můžete použít jakkoliv, podle své potřeby a momentální situace. Jen vy sami víte nejlépe, které platby mají prioritu a co je třeba okamžitě uhradit prostřednictvím půjčky. Nevymezujeme účel čerpání pro poskytnuté peněžní prostředky.

Peníze za krátkou chvíli
Žádosti o úvěr jsou u nás posouzeny bez zbytečného prodlení, po doložení příslušných dokumentů. Nebývá výjimečné, že peníze odesíláme i během dvaceti čtyř hodin! Svou finanční situaci tak můžete začít řešit téměř okamžitě.

laptop s jablkem

Nabízíme výhodné podmínky
Úroková sazba, která je cenou za poskytnutí finančních prostředků, je velmi příznivá. Dokonce začíná už na částce okolo tří procent, což je dokonce méně, než při podobném typu úvěru nabízejí bankovní domy.

Jak podat žádost
Pomůžeme vám při žádosti o úvěr a se vším vám rádi poradíme. Je třeba jen vyplnit kontaktní formulář.