S chodítkem jsou krůčky snazší

Roste vaše miminko jako z vody a dalo by se říct, že je ve věku, kdy se z něho stává šikovné batole? K tomuto procesu přirozeně patří i snažení spojené s prvním stoupáním a krůčky vpřed. Jestli už u vašeho dítěte pozorujete, že by se nejraději rozběhlo po pokoji samo, můžete mu pomoci i hracím prvkem, jakým je dřevěné chodítko, které nalezete i v naší nabídce.

dřevěné chodítko

Pomocník, který se vašemu dítěti zalíbí

Chodítko je pro malé děti pomocníkem, díky kterému mají oporu a mohou se vydat na průzkum kamkoliv budou chtít. Jeho pevná konstrukce ze dřeva jim umožní mít stabilitu a nepřevrátit se s ním na zem. Na rozdíl od plastových typů se můžete spolehnout na jeho odolnost, dlouhověkost a samozřejmě i nezaměnitelný design.

Nelze ovšem zapomenout ani na to, že některým dětem se do chození takzvaně nechce, protože pociťují z chůze na dvou končetinách strach. Chodítko i tomu vašemu dodá odvahu a ubezpečí ho, že na tom není nic složitého a pohyb, kterého se tolik obávalo je docela zábava a „hračka“.

Vybrat si jedno můžete i z naší nabídky, protože vám poskytneme tu nejlepší kvalitu a výrobky, které se dětem zalíbí i díky hracím prvkům, které jich zdobí a děti baví.

dítě na dece

Hraní děti nikdy neomrzí

Dřevěné chodítko však neslouží pouze k tomu, aby se děti naučily lépe a rychle chodit bez opory. Je naopak i hračkou, která jim nabídne zábavu, radost ze hry a mnoho nového jich naučí. Naše výrobky obsahují motorické prvky, jakými jsou spirály s kuličkami, hudební nástroje nebo vkládání tvarů. Díky tomu se nejen zlepší v jejich jemné motorice, ale posílí si i jejich paměťové schopnosti nebo logiku, kterou je dobré trénovat už od malička a nejlépe tak, aby to pro děti bylo zábavné – tedy při hře, která jich zajímá.

Barevné provedení se naopak postará o to, aby si vaše dítě tyto hračky v okamžiku všimlo a věnovali jí pozornost. Design, který u nás nalezete si můžete vybrat z motivu slona nebo pohádkové postavičky Krtečka.

Objednejte si ho i k vám domů a uvidíte, kolik radosti vašemu dítku přinese.