S módou kupředu

Když jsem se posledně jen chvíli díval na módní přehlídku, kde manekýny poctivě chodily po molu, byl jsem překvapen, ale i fascinován. Móda, zvláště ta pro ženy rozhodně není můj obor, a tak jsem si nebyl jist, zda si návrháři nedělají legraci. Byl jsem ujištěn, že jsou to normální modely, které si sice možná nikdo nekoupí, ale prostě jsou. Návrhář tím dokazuje, že to jde i netradičně.
Je těžko popsat co tam předváděli. Nevím, zda by v tom žena vůbec vyšla mezi lidi, a pokud už ano, měla by zaručenu jen jednu věc. Totiž tu, že by rozhodně byla středem pozornosti. Třeba už jen stylem líčení, viz foto.Modelky
Naštěstí jsem neviděl onu show celou, pak už tam byly jen modely normální, promne přijatelné. Takové, které najdete všude v časopisech nebo i na internetu, například zde https://www.girltime.cz/moda-a-styl/.
Je dost možné, že to, co bylo tehdy v televizi byla jen nějaká recese, nebo pokus o ní, v každém případě jsem něco podobného v běžném životě neviděl a podobně oděnou dámu nikdy nepotkal. Ale třeba je to tím, že se pohybuji v jiných kruzích.
Každý má na to jiný názor, ale zajímavý je ten, že se to někomu líbilo. Ovšem po dotazu, zda by v tom vyšla ta dotyčná žena ven do ulic se na mne podívala takovým pohledem, že kdyby pohledy uměly střílet, tak jsem v sekundě jako cedník.Stylový obleček na léto
Asi je to tím, že normální móda, taková ta obyčejná, jak někdy někdo praví, je pro mne a další lidi přijatelnější. A navíc, chce to styl. Že v tom není rozdíl? Ale je. Jedna hodně známá francouzská módní návrhářka, kterou znají i ti kteří o módu ani nezavadili tento rozdíl definovala i když třeba ne zcela přesně, tak jistě vtipně. A my si ten citát na závěr článku připomeneme. A pokud se ptáte, která to byla paní, tak věstě že samotná Coco Chanel. A nyní již slíbený citát.
„Módu si můžete koupit, ale styl, ten musíte mít.“

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup