Šlápnout vedle můžete snadno

Může se stát, že člověk někdy v životě udělá nějakou hloupost. Anebo to ani nemusí být hloupost, ale třeba chyba z nevědomosti a průšvih je na světě. A nejhorší jsou v životě ty průšvihy, které se s vámi táhnou pořádně dlouho a do nekonečna. A jedním z nich je záznam v bankovních či v nebankovních registrech. A k tomu se dá přijít opravdu snadno, třeba pouze tím, že se zpožděním splatíte svůj dluh a problém je na světě. A díky tomuto problému pak třeba nedosáhnete na půjčku v bance, jen proto, že bankovní úředníci považují osoby s takovým záznamem v registru za nevěrohodné a rizikové.

prasátko

Stačí trocha tolerance a důvěry a hypotéka je na světě

Ovšem kdo by ještě v dnešní době chodil do banky? Banky už nejsou vůbec v kurzu, neboť se mezi lidmi rozkřiklo, že půjčují pouze bohatým a na ostatní dělají dlouhý nos. Tedy abychom byli přesní, v bankách to funguje tak, že pokud máte nějaký záznam v registru, máte příliš vysoký či příliš nízký věk anebo máte podle bankovních úředníků nízký příjem, tak vám nepůjčí ani pětník a na pořádnou hypotéku můžete naprosto zapomenout. A tak to je. Jenže, kdo by chodil do banky, když může jít do nebankovní společnosti.

platební karjty

I v soukromém nebankovním sektoru vám mohou vyjít vstříc, dokonce více než v bance. A lidé to už dnes moc dobře vědí, proto se u nás nebankovním společnostem tak daří. Své klienty totiž nikdy neodmítají, a tím spíše ne z žádných malicherných důvodů. Ba naopak, nebankovní společnosti spolu s jejich pracovníky pracují tak, aby vždy našli řešení, které vám bude ušité na míru. Zkrátka udělají všechno, aby vám vyšly vstříc, a to je i důvod, proč si u nich můžete vzít výhodné hypotéky bez registru, které jsou jako dělané pro všechny klienty, kteří někdy v minulosti prostě šlápli vedle. Velkorysost je totiž nejen výsadou králů, ale také poctivých nebankovních společností.