Sociální síť Instagram

V současné době je oblíbených několik sociálních sítí, přičemž na nich nás může zaujmout nějaký obsah, který si můžeme pomocí stahovače uložit do zařízení.

Sociální síť Instagram

Platforma fotek a videí

Když se podíváme na to, jaké jsou nejoblíbenější sociální sítě, tak na prvních pozicích rozhodně naleznete Instagram. Tato společnost je tu už s námi hodně dlouho, přičemž před několika lety ji odkoupil slavný Facebook. Dnes už je Instagram velmi populární sítí, kterou využívá většina mladých lidí u nás. Když se na ni podíváme, tak hlavním sdíleným formátem a obsahem jsou především fotografie a videa.

logo instagram

Můžou se týkat čehokoliv, protože obsah stále přibývá, a to v nepředstavitelném množství. Rozhodně si proto najdete svou oblíbenou oblast obsahu na této síti. Velmi důležité jsou takzvané příběhy, kteří uživatelé umisťují na svůj profil a zobrazují se v délce jednoho dne. Když otevřeme tuto síť, tak jako první se nám zobrazí hlavní stránka, kde jsou příspěvky a příběhy lidé, které sledujeme. Druhou stránkou je režim průzkumu, kde se nám zobrazuje doporučovaný obsah, podle toho, o co se zajímáme a co sledujeme.

Stahování videí

Mnohdy narazíme na video, jenž se nám skutečně zalíbí a nadchne nás, takže si ho chceme uložit, abychom se na něj mohli zpětně podívat a třeba ho poslat či ukázat svým kamarádům. Tato platforma má na to speciální funkci, kterou najdeme pod symbolem záložky. Po jejím stisknutí se nám video uloží do zvoleného seznamu a kdykoliv příště se na něj můžeme v seznamu uložených podívat.

promítání videa

Ovšem pokud máme aplikaci třeba v mobilu, tak stejně pro její chod potřebujeme připojení k internetu. Takže musíme si poradit jinak, což docílíme pomocí toho, že si video stáhneme do zařízení, kdy si ho můžeme pouštět, jak chceme a také v něm už zůstane i přes to, kdyby ho tvůrce ze sociální sítě smazal. Využít se k tomu dá díky download video Instagram https://youtubedownloader.cz/instagram-video-downloader, kde stačí nakopírovat pouze odkaz na příspěvek a web se už postará o to, aby Vám video stáhl do Vašeho systému, takže skutečně bravurně funguje.