Stěhování s vozidlem z půjčovny dodávek Brno

Kdy se přestěhovat

Kdo má možnost vybrat si termín stěhování, je ve výhodě, ne vždy je to ovšem možné, ale pokud přece jen můžete pevné datum ovlivnit a stanovit ve své režii, zvolte si jarní měsíce. Od poloviny dubna do poloviny června je již relativně teplo, příjemné počasí, nemusíte se neustále převlékat, což je doslova otravné při přechodech z vytápěného prostoru do zimy. V létě zas bývá nesnesitelné horko a to pro fyzickou dřinu není zrovna ideální. Podzim vás pak může nepříjemně překvapit plískanicemi, námrazou na silnici, mlhavým počasím a inverzí s krátkou dohledností.

jízda v tunelu

Z hlediska dne v týdnu, případně hodiny nejlépe vychází úterý a středa, a to ráno a dopoledne. Komu vyhovuje stěhování v nočních hodinách, (kdy ovšem nerušíte sousedy), ideální den je neděle. V tyto dny bývá nejmenší provoz na silnicích, potkáte nejméně vystresovaných lidí, hrozí vám (pravděpodobně) nejméně postihů a pokut ze strany Policie, a bude se vám i lépe komunikovat s dalšími lidmi, včetně zapůjčení vozidla z půjčovny dodávek Brno.

mapa a klíčky od vozu

Proč dodávka – vůz typu transportní dodávky do tři a půl tuny je pro přestěhování ideální, zvláště na kratší vzdálenost. Zvládnete jej naplnit svépomocí ve dvou, či ve třech lidech během pár hodin, a otočíte se s ním jen několikrát (u menšího bytu to lze zvládnout na jeden zátah). K dodávce lze zapůjčit i přívěsný vozík s krycí plachtou, měli byste tedy hlavně znát objem stěhovaných věcí a jejich rozměry a podle toho naplánovat zapůjčení techniky a také časový harmonogram.

Hodiny nebo dny – vozidlo si můžete pronajmout jen na několik hodin pro menší akce, musíte ale mít přesně zmapováno, kolik času vám zabere nakládka a vykládka věcí a kolik hodin budete trávit na cestách. Do harmonogramu započítejte i denní dobu v souvislosti s hustotou provozu, ať vás nezaskočí čekání v kolonách např. na dálnici.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup