Už jste slyšeli o dřevěných hodinkách?

Ať už se jedná o bydlení, módu, stolování, nebo i jiné vybavení, přírodní materiály jsou prostě hit. Levné a nekvalitní čínské výrobky ustoupily do pozadí, a lidé se čím dál víc shání po kvalitních, ručně dělaných výrobcích. Kvalita a originalita jsou zkrátka na prvním místě, a není tedy divu, že si čím dál víc lidí oblíbilo značku ROBS, která vyrábí originální dřevěné hodinky. O co se jedná?

dřevěné hodinky

Hodinky ze dřeva?

Ano, čtete správně. Jedná se o zakázkovou výrobu, kdy si celkový vzhled hodinek, od ciferníku, přes sklíčko, až po řemínek, vyberete sami. Hodinky tak budou jedinečným kouskem na míru, který vlastníte jen a jen vy. V případě že nestojíte o dřevěný řemínek, je tu možnost nahradit jej koženým, což spousta lidí vítá. Vybíráte si ale i dřevo, ze kterého budou hodinky vyrobeny, co chcete nechat na ciferník vyrýt (jména dětí, druh číslic, důležité datum), a také si sami zvolíte vzhled ručiček. Až ve chvíli, kdy budete s návrhem plně spokojení, přejde se k výrobě, která je samozřejmě ruční, a precizní.

hodně dřeva

Dřevěné hodinky jako dárek?

Jedná se i o skvělý dárek, kdy si necháte vyrobit dřevěné hodinky s věnováním. Takovým dárkem jistě zabodujete jak u ženy, tak u muže, protože se nejedná o žádnou sériovku zakoupenou v obchodním řetězci, a přímo tento konkrétní kousek nikdo jiný nemá.

A kdo ty hodinky vyrábí?

Nemusíte se bát, že by vaše hodinky vyráběly desítky špatně placených zaměstnanců, kteří by svoji práci odflákli. Hodinky s láskou vyrábí jediný člověk, a to mladík jménem Roman Berčák, který si už na škole oblíbil dřevo, a později sám založil firmu dnes známou jako ROBSWOOD.

Jak dlouho výroba potrvá?

To záleží na vytíženosti, ale konkrétní informace o své objednávce obdržíte právě od výrobce. Jelikož hodinky vyrábí sám a ručně, nejspíš to chvíli potrvá, proto je lepší objednávat hodinky s předstihem.