Voda kam se podíváš

Tyhle situace mohou nastat naprosto všude. Zcela neočekávaně. Tím pádem je člověk zaskočen, protože na to není připraven.

Když si vezmeme třeba jen stříkající vodu z baterie. Ta prská a teče všude možně, doma nám stoupá hladiny vody až po kolena, člověk stojí a neví co činit. Někdo jen otevře dveře, čímž umožní vodě únik ven, nebo v paneláku třeba jen na chodbu. Nebo také jinam, o patro níže k sousedům. Ten pak buší a buší a nastává zajímavý obrat. Místo toho, kdo se volat má, se bude volat sanitka. Soused totiž buší do toho, kdo katastrofu způsobil, jeho manželka tluče souseda, přidávají se děti a vzniká tak velmi zajímavá situace.

Oprava vodovodu

Tomu všemu se dalo velmi lehce vyhnout. Stačilo mít po ruce číslo, na firmu, která ví, co s tím dělat.

Instalatéři Praha to rozhodně vědí a ani nebudou člověku nadávat, že občas je to chce zavolat na kontrolu všeho preventivně. Protože tak by zjistili, že tam, odkud to teče, číhá nějaká zrada a mohlo se této situaci zabránit. Ano, prevence je prevence. Ale nyní již máme doma poměrně slušné moře, jen na něm surfovat. Tamhle je žehlící prkno a šup, už máme surf a jedeme.

No, dobrá, dosti legrácek. Instalatéři jsou již zde, protože oni nebudou čekat na tramvaj, oni přijedou vozem s majákem a první co udělají a co měl udělat postižený je to, že zavřou hlavní přívod. Nu a pak se vrhnou na vlastní práci.

Instalatér

Pozorujte je, pokud jste neskončili v nemocnici. To je souhra nářadí a všelijakých věciček, které ani neumíme pojmenovat. Pokud zaslechnete výraz konopí, vězte, že to není to, co myslíte vy. Též se tomu říkalo Stalinovy vousy. Neboli koudel. Opravdu to není droga, ani část slavného vraha, ale jen takové „vlasy“ na utěsnění závitu. Dnes se to již používá málo.

Nuže, vidíte ten koncert a závada je opravena. A vy si kontakt na ně pečlivě uschovejte. Nikdy nevíte, kdy jej bude zase potřeba.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup