Kouzelné odpoledne s kejklířem

Kouzelné narozeniny pro vaši dceru nebo syna zajistí opravdový kouzelník. Jen si představte obvyklou dětskou party, kterou děti zažívají několikrát do roka, ať se jedná o oslavu narozenin nebo svátku kamarádů či spolužáků. Běžná diskotéka, barvy, lampiony, hudba a dětské ovocné šampaňské. Naprostá klasika.

dětská párty

A najednou se party zcela promění a všechny doslova uzemní příchod pravého kouzelníka! To bude pozdvižení a veselé překvapení! Který rodič by takovéto překvapení nechtěl svému dítěti darovat? Děti totiž milují pohádky a zázraky. Samy, když jsou ještě malé, žijí ve světě kouzel, mají různé představy. Kamarádí ve svých snech s pohádkovými postavami a kousek tohoto dětství je provází až do dospělosti.

A teď budou mít příležitost si společně zakouzlit s tajemným mágem, a dokonce je kejklíř nechá nakouknout i pod tajemnou pokličku a děti se i některá kouzla v průběhu zábavného programu naučí. Naprosto bezvadně působí vzájemná interakce, děti živě reagují na čáry a máry kouzelníka, jsou překvapené, v úžasu a sdílí spolu spoustu radosti a legrace.

dítě maska

Kouzelník Martin dokáže i všem dětem přichystal příjemné překvapení, které si odnesou domů. Vyčaruje jim jakékoliv zvířátko, které si budou přát, například berušku, myšku, kočičku, pejska, snad jen surikatu nechá spát v poušti. Zvířátka z balonků děti milují a když si svého oblíbence mohou odnést domů, jsou na vrcholu blaha. Takže nakonec je obdarovaný nejen oslavenec, ale zároveň dostane dárek každé dítě a bude mít krásné vzpomínky na báječnou oslavu u vás doma. To bude zážitků, které pak budou vyprávět mamince a tatínkovi. Buďte to právě vy, kteří dopřejete svému dítěti a jeho kamarádům kouzelné odpoledne a věřte, že se pobavíte i vy, protože veselí dětí vás prostě strhne. Není krásnější pohled, než na smějící se a šťastné dítě.

Budete nakonec obdarováni i vy …


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup