Oversized outfity!

Trend úzkého oblečení tu je už velice dlouho, avšak co jeho opak? Volné oblečení nabírá stále více na popularitě. Ať už se rozhodnete pro o velikost větší triko, či sáhnete přímo po oversized kousku rozhodně neuděláte chybu!

Spousta značek dělá více a více velkého oblečení a není divu, jelikož je to příjemná kombinace pohodlnosti a zároveň streetwearu. Vůbec nezáleží na tom, který typ oblečení si vezmete velký, ovšem i tady jsou nějaká pravidla.
Muž v obleku upravující si kravatu
Rozhodně nechcete vypadat, že vám oblečení nakoupila máma a řekla: „Do toho dorosteš!“. Určitě to všichni známe. Hlavní je držet se pravidla Všeho moc škodí. Když si vezmete jednu výraznou část a zbytek vašeho outfitu bude „normální“ tak jste vyhráli.

Velká roztomilá mikina, či řekněme pro kluky široké shortky to je vše super, ale co třeba oversized doplňky? Kabelky, batohy, sluneční brýle, spony, dost možná i šperky jsou určitě super nápad! Vůbec to vašemu outfitu neublíží a spíše ho to jen vyladí, aby váš look vypadal více přirozeně.

Samozřejmě je rozdíl na vaší postavě. Pokud jste malá slečna s drobnou postavou, určitě se necpěte do „pytlů“ vypadala byste jako malé dítě! Ovšem jsou tu lidé, kterým sluší hodně volného blečení. Inspirovat se můžete třeba mladou celebritou Arianou Grande, která je známá již zmíněnými oversized mikinami. Velice proslulá je také Billie Eilish kterou většinou v jiném, než volném outfitu neuvidíte. Jak řekla v jedné reklamě: Velké oblečení nosím, protože nikdo nevidí, jak vypadám pod ním a nemůžou mě soudit.

Samozřejmě nemusí to být jen streetwear styl, může to být v klidu i formální! Mužům nesmírně sluší dlouhé kabáty a saka. Takže pokud nejste názoru, že nad přesně sedící oblek nic není, jen to zkuste. Velice oblíbená kombinace je také větší tričko, či košile s krátkými rukávy a pod to nějaký jednoduchý vzor, nebo ladící barva s dlouhými rukávy. K tomu černé kalhoty s řetězem a nějaké Vansky a máte super outfit, který nenudí, a přitom není přeplácaný.
Tancující hip-hoper

Takže ať už chcete vypadat jako hopper z roku 2000, schovat se jako Billie anebo jen následovat trendy zkuste mít v šatníku pár vzdušných kousků a určitě si nový outfit oblíbíte.