World Of Tanks

Každý už jistě někdy o hře World Of Tanks slyšel a není ani divu. Celosvětově totiž patří mezi ty nejvíce oblíbené hry. World Of Tanks neboli zkráceně WOT a česky s významem Svět tanků je akční, online hra, všem hráčům volně dostupná zdarma. Tuto hru vyvinula a vydala společnost Wargaming.net a prvně se na trhu objevila v polovině srpna roku 2010 pro platformu Microsoft Windows. Během následujících tří let byla hra vydána i pro: Xbox 360, Xbox One, Playstation 4 a macOS.
zničené město válkou
Jedná se o hru s tématikou válečných, tankových bitev a zároveň masakrální multiplayerovou scénu. World Of Tanks má prozatím více jak tři miliardy zaregistrovaných hráčů a o její oblíbenosti také svědčí hned několik celosvětových ocenění. Byla dokonce pětkrát oceněna online hrou roku nebo se i dvakrát zapsala do Guinnessovy knihy rekordů a to díky nejvyššímu počtu hrajících uživatelů současně na jednom serveru. Společnost Wargamimg prozatím provozuje hned 6 serverů. Servery se dělí podle geografického rozmístění zemí po světě.
V samotné hře budete jako hráč hrát z pohledu třetí osoby v období první poloviny dvacátého století. K dispozici je bezmála šestset různých vozidel s různou, válečnou specifikací. Po registraci do hry budete mít k výběru několik základních tanků, poté už můžete vyjet do své první bitvy.
válečný tank
Ve hře je možné si koupit i prémiový účet, díky kterému Vám budou umožněny různé výhody v podobě prémiových tanků, kamufláží či větších odměn za bitvy. V samotné bitvě se proti sobě vydává 15 tanků na jedné a 15 tanků na druhé straně. Po bitvě je hra vyhodnocena a každý hráč oceněn kredity, které slouží jako herní měna, díky které se bude hráčovi zvyšovat jeho úroveň. Ve hře World Of Tanks budete mít na výběr hned z jedenácti různých národů a pohybovat se po více jak čtyřiceti mapách. O různorodosti této hry tedy není nejmenší pochyb.
Pokud jsi už připraven na pořádnou tankovou bitvu, tak není na co čekat a hru si zdarma stáhnout na webových stránkách.